slider1

Žehlicí prkna

01

Ambria

Žehlicí prkno s elektricky vyhřívanou a odsávanou pracovní plochou, regulací teploty a vestavěným vyvíječem páry.  Automatické dočerpávání vody.

Prospekt [381,77 KB]

02

Bora

Žehlicí prkno s regulací teploty, elektricky vyhřívanou plochou a odsáváním. Bez vestavěného vyvíječe páry (Bora/V), nebo s (Bora/A).

Prospekt [378,78 KB]

03

Bora S

Žehlicí prkno s regulací teploty, elektricky vyhřívanou plochou, odsáváním a ofukem. Bez vestavěného vyvíječe páry (Bora S/V), nebo s (Bora S/A).

Prospekt [391,75 KB]

04

Doris

Žehlicí prkno s elektricky vyhřívanou plochou s regulací teploty. Vestavěné odsávání (ovládané nožním pedálem z obou stran). Bez vyvíječe páry.

Prospekt [451,07 KB]

05

Doris A

Žehlicí prkno s elektricky vyhřívanou plochou, regulací teploty, čerpadlem, dolévací nádobou, vyvíječem páry a žehličkou. Vestavěné odsávání (ovládané nožním pedálem z obou stran).

Prospekt [612,04 KB]

06

Eolo

Žehlicí prkno s regulací teploty, elektricky vyhřívanou pracovní plochou a odsáváním. Bez vyvíječe páry. Dodáváme také ve variantě s žehličkou a příslušenstvím (Eolo AF).

Prospekt [376,41 KB]

07

Tornado

Žehlicí prkno s elektericky vyhřívánou a odsávánou pracovní plochou a ofukem (Tornado V). Dodáváme ho také ve variantě s vyvíječem páry a žehličkou (Tornado A). Prkno vyžaduje připojení na stlačený vzduch.

Prospekt [633,45 KB]

08

TPA 2.0

Skládací žehlicí prkno s elektricky vyhřívanou a odsávanou pracovní plochou. Bez vyvíječe páry. Vhodné zejména pro malé provozovny, penziony, domovy apod.

Prospekt [342,47 KB]