slider1

O nás

21464

Pomáháme

Se značkou Garudan zvládnete ušít perfektní výrobek i vy.

Pomáháme firmám, podnikatelům, šicím dílnám i hobby švadlenkám ulehčovat výrobu tím, že jim poskytujeme šicí stroje dle potřeb. Nabízíme široký sortiment šicích strojů pro různé druhy šití. 

Jsme tradiční český výrobce a distributor domácích a průmyslových šicích strojů a programovatelných automatů GARUDAN, jehož počátek se traduje od roku 1996.

Poskytujeme

Průmyslové šicí stroje

Více

Domácí šicí stroje

Více

Servis a oprava

Více

Řešení na míru a poradenství

Více

Showroom

Více

Online nákup

Více

21465

Vyvíjíme se

Naše společnost navázala na bohaté zkušenosti v oboru průmyslových šicích strojů, které se v Boskovicích vyrábějí od roku 1938.

Tento sortiment jsme rozšířili o šicí stroje šijící řetízkovým stehem (overlocky a coverlocky) a programovatelné šicí automaty. Šicí technika GARUDAN je vyvážena do více než 25 zemí světa.

Rozšiřujeme se

Od roku 1998 rozšiřujeme výrobu o stroje s prodlouženým ramenem, řadu strojů GZ šijící klikatým stehem, řadu sloupových strojů GP a další.

Nejnovější programovatelné šicí stroje GPS/X a GPS/G nabízí možnost extra silného šití vzorů a velké šicí plochy až 100 x 60 cm. 

Firma je dnes největším východoevropským výrobcem a distributorem průmyslových šicích strojů.

21505
21508

Vyrábíme

Firma disponuje vlastním oddělením vývoje, konstrukcí a výrobou.

Naší doménou je výroba a vývoj programovatelných a speciálních šicích strojů. Díky tomu dosahujeme vysoké kvality a produktivity šití, realizujeme pro naše zákazníky řešení na míru.

Více