slider1

Vícejehlové šicí stroje

21667

Vícejehlové šicí stroje

Vícejehlové šicí stroje se používají na prošívání gumy v pase u kalhot, šití pasového límce nebo ozdobné proševy.

Šijí řetízkovým stehem a jsou vybaveny odtahovým válcem. Můžete použít libovolný počet jehel podle toho, co, a jakým rozpichem potřebujete šít. Stroje lze je doplnit o mechanické dávkování, zakladače a vodiče pro našívání pásků.

01

MN-4504

Čtyřjehlový osminitný ramenový stroj se spodním ponorným podáváním a servomotorem, šije dvounitným řetízkovým stehem. Používá se pro našívání suchých zipů, reflexních pásek, stahovacích pásek na záclony a závěsy, štepování pasového límce u kalhot, spodního prádla, pyžama apod. Celková šíře šití 19,2 - 38,2 mm.

Prospekt [3,55 MB]

02

MN-4506

Šestijehlový dvanáctinitný ramenový stroj se spodním ponorným podáváním a servomotorem, šije dvounitným řetízkovým stehem. Používá se pro štepování pasového límce u kalhot, spodního prádla, pyžama, bund apod. Celková šíře šití 32 - 47,5 mm.

Prospekt [3,55 MB]

03

MN-4509

Devítijehlový osmnáctinitný ramenový stroj se spodním ponorným podáváním a servomotorem, šije dvounitným řetízkovým stehem. Používá se pro štepování pasového límce u kalhot, spodního prádla, pyžama, bund apod. Celková šíře šití 51,2 mm.

Prospekt [3,55 MB]

04

MN-4512

Dvanáctijehlový dvacetičtyřnitný ramenový stroj se spodním ponorným podáváním a servomotorem, šije dvounitným řetízkovým stehem. Používá se pro našívání suchých zipů, reflexních pásek, stahovacích pásek na záclony a závěsy, štepování pasového límce u kalhot, spodního prádla, pyžama apod. Celková šíře šití 52,8 - 70,4 mm.

Prospekt [3,55 MB]

05

MN-4513

Třináctijehlový dvacetišestinitný ramenový stroj se spodním ponorným podáváním a servomotorem, šije dvounitným řetízkovým stehem. Používá se pro našívání suchých zipů, reflexních pásek, stahovacích pásek na záclony a závěsy, štepování pasového límce u kalhot, spodního prádla, pyžama apod. Celková šíře šití 57,6 - 76,8 mm.

Prospekt [3,55 MB]