slider1

Vyvíječe páry

01

Beta 3C

Malý elektrický tepelně izolovaný vyvíječ páry se žehličkou, objem boileru 1,8 l. Disponuje automatickou regulací tlaku termostatem. Používá běžnou, pitnou vodu.

Prospekt [389,89 KB]

02

Maxi 16

Automatický elektrický vyvíječ páry bez žehličky. Objem bolireu 16 l. Disponuje automatickou kontrolou hladiny vody a dvěma bezpečnostními prvky: tlakový spínač a pojistný ventil. Automatické dočerpání vody prostřednictvím vodního čerpadla. Dostupný s jedním, nebo dvěma výstupy páry.

Prospekt [442,33 KB]

03

Maxi 24

Automatický elektrický vyvíječ páry bez žehličky. Objem bolireu 24 l. Disponuje automatickou kontrolou hladiny vody a dvěma bezpečnostními prvky: tlakový spínač a pojistný ventil. Automatické dočerpání vody prostřednictvím vodního čerpadla. Dostupný s jedním, nebo dvěma výstupy páry.

Prospekt [385,31 KB]

04

Maxi 60

Automatický elektrický vyvíječ páry bez žehličky. Objem bolireu 55 l. Disponuje automatickou kontrolou hladiny vody a dvěma bezpečnostními prvky: tlakový spínač a pojistný ventil. Automatické dočerpání vody prostřednictvím vodního čerpadla. Dostupný s jedním, nebo dvěma výstupy páry.

Prospekt [381,8 KB]

05

Simba

Elektrický vyvíječ páry s elektrickou napařovací žehličkou a nerezovým boilerem o objemu 4 l. Disponuje automatickou kontrolou hladiny vody a třemi bezpečnostními prvky: tlakový spínač, pojistný ventil a pojistný termostat. Voda se automaticky dočerpává z vestvěného zásobníku.

Prospekt [364,81 KB]

06

Super

Automatický elektrický vyvíječ páry se dvěma žehličkami. Objem bolireu 4,9 l. Disponuje automatickou kontrolou hladiny vody a dvěma bezpečnostními prvky: tlakový spínač a pojistný ventil. Vyvíječ je vybaven automatickým doplňováním vody. Je ho možné připojit na centrální rozvod vody, nebo vodu čerpat z libovolného zásobníku.

Prospekt [370,42 KB]