slider1

Ramenové

Ramenové coverlocky | S malým ramínkem | Se zabudovaným servomotorem | S patkovým podáváním
21705

Ramenové coverlocky

Ramenové coverlocky jsou dvoujehlové, nebo tříjehlové stroje pro šití výrobků s malým průměrem - rukávy, dětské velikosti triček apod. Šijí řetízkovým stehem, který je pružný a používá se při šití úpletů. 

Dále se používají pro přišívání gumy do pasu kalhot a všude tam, kde je potřeba zpracovávat uzavřený výrobek, který nelze ušít na plochém stroji.

Všechny naše ramenové coverlocky jsou spodem i vrchem krycí a mají volitelný rozpich.

01

CT9000

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním. Tato řada profi coverlocků vysoké kvality je určena do velkého provozu (zvládne i každodenní 3směnný provoz), náročných šicích dílen a firem.

Prospekt [3,22 MB]

02

CT9003

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro lemování. Součástí stroje je odvíjecí zařízení na lemůvku. Tato řada profi coverlocků umožňuje současně šít a lemovat.

Prospekt [3,22 MB]

03

CT9011

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro ukončování délek. Stehová deska je upravena pro ukončování délek i velmi slabých materiálů. Vhodné pro spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [3,22 MB]

04

CT9013

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro rozešívání švů. Maximální šířka obnitkovacího stehu před rozešíváním je 3 mm, nebo 6 mm. Používá se pro zpevnění, nebo jako ozdobný steh. Vhodné pro spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [3,22 MB]

05

CT9042

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a zakladačem pro všívání elastického pásového límce. Zakladač může být v pneumatickém či mechanickém provedení. Vhodné pro dámské a pánské spodní prádlo.

Prospekt [3,22 MB]

06

CT9060

5jehlový ramenový coverlock se servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním. Stroj je v provedení pro šití flatlockového švu (plochý šev). Šije 4 jehlami, šestinitným řetízkovým stehem (spodním i horním krycím stehem). Vhodné pro dámské a pánské spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [3,22 MB]

07

CT9085

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a se zakladačem pro všívání elastického pásového límce. Stroj je vybaven odtahovým válcem, ořezem materiálu z pravé strany, odsáním ořezaného materiálu a napínacím válcem. Vhodné pro pánské spodní prádlo.

Prospekt [3,22 MB]

08

CT9200

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním. Tato řada profi coverlocků vysoké kvality je určena do velkého provozu (zvládne i každodenní 3směnný provoz), náročných šicích dílen a firem. Stroj je určené pro šití silných materiálů - pletné materiály, sportovní oblečení.

Prospekt [3,22 MB]

09

CT9300

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním, ořezem materiálu z levé strany a odsáním oříznutého materiálu. Používá se pro ukončení (začištění) délek u triček, polokošilí apod.

Prospekt [3,22 MB]

10

GIC-2500

Základní ramenový coverlock se zabudovaným servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním. Stroj má integrované LED osvětlení, nízké vibrace a hlučnost. Je určen pro menší provoz (každodenní 8hodinová práce), krejčovství apod.

Prospekt [332,83 KB]

21735

Ramenové coverlocky s malým ramínkem

Ramenové coverlocky s užším ramínkem pro šití malých a úzkých uzavřených výrobků.

01

CT9711

Profesionální ramenový coverlock s malým ramínkem, se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro ukončování délek. Vhodné pro spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [3,22 MB]

02

CT9713

Profesionální ramenový coverlock s malým ramínkem, se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro rozešívání švů. Maximální šířka obnitkovacího stehu před rozešíváním je 3 mm, nebo 6 mm. Vhodné pro spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [3,22 MB]

03

CT9760

5jehlový ramenový coverlock s malým ramínkem, se servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním. Stroj je v provedení pro šití flatlockového švu (plochý šev). Šije 4 jehlami, šestinitným řetízkovým stehem (spodním i horním krycím stehem). Vhodné pro dámské a pánské spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [3,22 MB]

21740

Ramenové coverlocky se zabudovaným servomotorem

Ramenové coverlocky se zabudovaným servomotorem jsou vybaveny automatickým odstřihem nití a zdvihem patky s elektromagnetickým nebo pneumatickým ovládáním. Zabudovaný servomotor se rychleji rozbíhá, má nízkou hlučnost a vibrace.

 

01

CTD9000

Profesionální ramenový coverlock se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje a spodním ponorným diferenciálním podáváním. Tato řada profi coverlocků vysoké kvality je určena do velkého provozu (zvládne i každodenní 3směnný provoz), náročných šicích dílen a firem.

Prospekt [3,22 MB]

02

CTD9011

Profesionální ramenový coverlock se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro ukončování délek. Vhodné pro spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [3,22 MB]

03

CTD9085

Profesionální ramenový coverlock se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje, spodním ponorným diferenciálním podáváním a se zakladačem pro všívání elastického pásového límce. Stroj je vybaven odtahovým válcem, ořezem materiálu z pravé strany, odsáním ořezaného materiálu a napínacím válcem. Vhodné pro pánské spodní prádlo.

Prospekt [3,22 MB]

04

CTD9311

Profesionální ramenový coverlock se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje, spodním ponorným diferenciálním podáváním, ořezem materiálu z levé strany a odsáním oříznutého materiálu. Používá se pro ukončení (začištění) délek u triček, polokošilí apod.

Prospekt [3,22 MB]

21746

Ramenové coverlocky s patkovým podáváním

Použití patkového podávání (horní podávací patky a spodního podavače) zabraňuje kroucení a řasení sešívaných materiálů a zajišťuje rovnoměrné podání materiálu na místech, kde se kříží švy.

01

CTF9011/CTU9011

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem, spodním ponorným a patkovým podáváním. Tato řada profi coverlocků vysoké kvality je určena do velkého provozu (zvládne i každodenní 3směnný provoz), náročných šicích dílen a firem. Model CTU je navíc ve variantě se zabudovaným servomotorem a pneumatickým nebo elektromagnetickým odstřihem nití.

Prospekt [3,22 MB]

02

CTF9311/CTU9311

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem, spodním ponorným a patkovým podáváním, ořezem materiálu z levé strany a odsáním oříznutého materiálu. Používá se pro ukončení (začištění) délek u triček, polokošilí apod. Model CTU je navíc ve variantě se zabudovaným servomotorem a pneumatickým nebo elektromagnetickým odstřihem nití.

Prospekt [3,22 MB]

03

CTF9711/CTU9711

Profesionální ramenový coverlock se servomotorem, spodním ponornám a patkovým podáváním a vybavením pro ukončování délek. Vhodné pro spodní prádlo, sportovní oblečení apod. Model CTU je navíc ve variantě se zabudovaným servomotorem a pneumatickým nebo elektromagnetickým odstřihem nití.

Prospekt [3,22 MB]