slider1

Ploché coverlocky

21704

Ploché coverlocky

Ploché coverlocky jsou dvoujehlové, nebo tříjehlové stroje pro začišťování délek triček, mikin apod. Šijí řetízkovým stehem, který je pružný a používá se při šití úpletů. 

Stroje jsou vhodné pro výrobu bytového textilu, plavek, spodního prádla, sportovního oblečení atd. Dále jsou určeny pro lemování a rozešívání švů.

Všechny naše ploché coverlocky jsou spodem i vrchem krycí a mají volitelný rozpich.

01

FT7000

Profesionální plochý coverlock se servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním. Tato řada profi coverlocků vysoké kvality je určena do velkého provozu (zvládne i každodenní 3směnný provoz), náročných šicích dílen a firem.

Prospekt [1,29 MB]

02

FT7003

Profesionální plochý coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro lemování. Součástí stroje je odvíjecí zařízení na lemůvku. Tato řada profi coverlocků umožňuje současně šít a lemovat.

Prospekt [1,29 MB]

03

FT7011

Profesionální plochý coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro ukončování délek. Levý vodič materiálu je připevněn na stehové desce, která je upravena pro ukončování délek i velmi slabých materiálů. Vhodné pro spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [1,29 MB]

04

FT7013

Profesionální plochý coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro rozešívání švů. Maximální šířka obnitkovacího stehu před rozešíváním je 3 mm, nebo 6 mm. Používá se pro zpevnění, nebo jako ozdobný steh. Vhodné pro spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [1,29 MB]

05

FT7039

Profesionální plochý coverlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a vybavením pro našívání gumičky. Ve variantě i s ořezem materiálu. Tyto stroje jsou určeny pro našívání gumičky nebo gumokrajky při výrobě spodního prádla.

Prospekt [1,29 MB]

06

FT7060

5jehlový plochý coverlock se servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním. Stroj je v provedení pro šití flatlockového švu (plochý šev). Šije 4 jehlami, šestinitným řetízkovým stehem (spodním i horním krycím stehem). Vhodné pro dámské a pánské spodní prádlo, sportovní oblečení apod.

Prospekt [1,29 MB]

07

GIF-2500

Základní plochý coverlock se zabudovaným servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním. Stroj má integrované LED osvětlení, nízké vibrace a hlučnost. Je určen pro menší provoz (každodenní 8hodinová práce), krejčovství apod.

Prospekt [347,06 KB]