slider1

Čtyřnitné

Čtyřnitné overlocky | Čtyřnitné ramenové overlocky
21751

Čtyřnitné overlocky

Čtyřnitný overlock je určen k obnitkování a sešití elastických/pružných materiálů. Šije se na něm zejména spodní prádlo, plavky, trička, mikiny, sportovní oblečení či froté povlečení. Stroj šije 4nitným řetízkovým stehem se dvěma jehlami, třída stehu 514.

01

GOV-1004

Základní čtyřnitný overlock se servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním, které umožňuje šitý materiál buď stahovat, nebo natahovat. Stroj má integrované LED osvětlení, nízké vibrace a hlučnost. Je určen pro menší provoz (každodenní 8hodinová práce), krejčovství apod.

Prospekt [260,09 KB]

02

UH9004

Profesionální čtyřnitný overlock se servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním, které umožňuje šitý materiál buď stahovat, nebo natahovat. Tato řada profi overlocků vysoké kvality je určena do velkého provozu (zvládne i každodenní 3směnný provoz), náročných šicích dílen a firem. Stroj je dostupný i ve variantě se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje (UHD9004).

Prospekt [2,84 MB]

03

UH9024

Čtyřnitný overlock pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je vybaven zatažením řetízku. Používá se pro sešívání rukávů, uzavírání bočních švů na kalhotkách apod. Stroj je dostupný i ve variantě se zabudovaným servomotorem v hlavě stroje (UHD9024).

Prospekt [2,84 MB]

04

UH9034

Čtyřnitný overlock pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je uzpůsoben pro lemování kapesních váčků u plášťů, sak, kalhot nebo jiných výrobků, kde je vyžadováno olemování.

Prospekt [2,84 MB]

05

UH9044

Čtyřnitný overlock pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je uzpůsoben pro řasení. Vhodný pro dětské oblečení, dámské oblečení, pyžama, přehozy postelí, závěsy apod.

Prospekt [2,84 MB]

06

UH9064

Čtyřnitný overlock pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je uzpůsoben pro šití výpustků/kedrů. Vhodný pro sportovní oděvy, dámské oděvy, dětské oblečení, matrace, potahy, přehozy, ubrusy apod.

Prospekt [2,84 MB]

07

UH9074

Čtyřnitný overlock pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je uzpůsoben pro šití výpustků/kedrů a řasení. Vhodný pro dámské oděvy, dětské oblečení, přehozy apod.

Prospekt [2,84 MB]

08

UH9084

Čtyřnitný overlock pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je vybaven mechanickým dávkováním gumičky. Používá se pro našívání gumičky na okraj výrobku, jako je tomu u plavek, spodního prádla apod.

Prospekt [2,84 MB]

09

UHF9004

Čtyřnitný overlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a patkovým podáváním. Pro šití materiálů, které po sobě kloužou. Patkové podávání zabraňuje posunu materiálů vůči sobě.

Prospekt [2,84 MB]

21779

Čtyřnitné ramenové overlocky

Čtyřnitný overlock s malým ramínkem s obvodem 147 mm. Šije se na něm zejména spodní prádlo, plavky, trička, mikiny, sportovní oblečení či froté povlečení. Stroj šije 4nitným řetízkovým stehem se dvěma jehlami, třída stehu 514.

01

UH9304

Čtyřnitný overlock pro běžné šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj má malé ramínko s obvodem 147 mm. Používá se pro šití malých výrobků, jako rukávů triček, dětského ošacení apod.

Prospekt [2,84 MB]

02

UHF9304

Čtyřnitný overlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním, malým ramínkem s obvodem 147 mm patkovým podáváním. Pro šití materiálů, které po sobě kloužou. Patkové podávání zabraňuje posunu materiálů vůči sobě.

Prospekt [2,84 MB]