slider1

Čtyřnitné

Čtyřnitné overlocky | Čtyřnitné ramenové overlocky
21751

Čtyřnitné overlocky

Čtyřnitný overlock je určen k obnitkování a sešití elastických/pružných materiálů. Šije se na něm zejména spodní prádlo, plavky, trička, mikiny, sportovní oblečení či froté povlečení. Stroj šije 4nitným řetízkovým stehem se dvěma jehlami, třída stehu 514.

01

GOV-2004

Čtyřnitný vysokootáčkový overlock s diferenciálním podáváním a ořezem materiálu. HI-LED osvětlení, nízké vibrace a hlučnost zajistí pohodlné šití. Servomotor zabudovaný v hlavě stroje. Rozpich jehel 2 mm, šířka obnitkování 4 mm, šířka švu celkem 6 mm. 

Prospekt [297,78 KB]

02

UHD9004

Profesionální čtyřnitný overlock se zabudovaným servomotorem a spodním ponorným diferenciálním podáváním, které umožňuje šitý materiál buď stahovat, nebo natahovat. Tato řada profi overlocků vysoké kvality je určena do velkého provozu (zvládne i každodenní 3směnný provoz), náročných šicích dílen a firem. 

Prospekt [2,84 MB]

03

UHD9024

Čtyřnitný overlock se zabudovaným servomotorem. Diferenciální podávání a ořez materiálu se zatažením řetízku. Vhodný pro krejčovství, zakázkové dílny nebo i domácí použití. 2 jehly s roztečí 2 mm. Šíře obnitkování 6 mm, 2-řádkový podavač.

Prospekt [2,84 MB]

04

UHD9034

Čtyřnitný overlock se zabudovaným servomotorempro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je uzpůsoben pro lemování kapesních váčků u plášťů, sak, kalhot nebo jiných výrobků, kde je vyžadováno olemování.

Prospekt [2,84 MB]

05

UHD9044

Čtyřnitný overlock se zabudovaným servomotorem pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je uzpůsoben pro řasení. Vhodný pro dětské oblečení, dámské oblečení, pyžama, přehozy postelí, závěsy apod.

Prospekt [2,84 MB]

06

UHD9064

Čtyřnitný overlock se zabudovaným servomotorem pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je uzpůsoben pro šití výpustků/kedrů. Vhodný pro sportovní oděvy, dámské oděvy, dětské oblečení, matrace, potahy, přehozy, ubrusy apod.

Prospekt [2,84 MB]

07

UHD9074

Čtyřnitný overlock se zabudovaným servomotorem pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je uzpůsoben pro šití výpustků/kedrů a řasení. Vhodný pro dámské oděvy, dětské oblečení, přehozy apod.

Prospekt [2,84 MB]

08

UHD9084

Čtyřnitný overlock se zabudovaným servomotorem pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj je vybaven mechanickým dávkováním gumičky. Používá se pro našívání gumičky na okraj výrobku, jako je tomu u plavek, spodního prádla apod.

Prospekt [2,84 MB]

09

UHU9004

Čtyřnitný overlock se zabudovaným servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním a patkovým podáváním. Pro šití materiálů, které po sobě kloužou. Patkové podávání zabraňuje posunu materiálů vůči sobě.

Prospekt [2,84 MB]

21779

Čtyřnitné ramenové overlocky

Čtyřnitný overlock s malým ramínkem s obvodem 147 mm. Šije se na něm zejména spodní prádlo, plavky, trička, mikiny, sportovní oblečení či froté povlečení. Stroj šije 4nitným řetízkovým stehem se dvěma jehlami, třída stehu 514.

01

UH9304

Čtyřnitný overlock pro běžné šití lehkých a středně těžkých materiálů. Stroj má malé ramínko s obvodem 147 mm. Používá se pro šití malých výrobků, jako rukávů triček, dětského ošacení apod.

Prospekt [2,84 MB]

02

UHF9304

Čtyřnitný overlock se servomotorem, spodním ponorným diferenciálním podáváním, malým ramínkem s obvodem 147 mm patkovým podáváním. Pro šití materiálů, které po sobě kloužou. Patkové podávání zabraňuje posunu materiálů vůči sobě.

Prospekt [2,84 MB]