slider1

Fixační a sušicí lisy

01

Majestic Combi

Páro-vzdušná sušicí manekýna pro oděvy s vestavěným ofukem. Pneumaticky ovládané a výškově nastavitelné rukávové tvarovky.  Je možné nastavit až 19 cyklů regulování páry a doby sušení.  ​​

Prospekt [403,05 KB]

02

Majestic/A

Žehlicí a sušicí parní manekýna pro oděvy s vyvíječem páryCyklus je řízen automaticky a je možné nastavit až devět cyklů, regulování páry a dobu sušení. Držák figuríny se může otočit až o 360° a je dostupný ve třech velikostech: Standard, Maxi (zejména pro dlouhé výrobky) nebo Mini (na dětské oblečení).

Prospekt [385,22 KB]

03

Majestic/V

Žehlicí a sušicí parní manekýna pro oděvy bez vyvíječe páry. Cyklus je řízen automaticky a je možné nastavit až devět cyklů, regulování páry a dobu sušení. Držák figuríny se může otočit až o 360° a je dostupný ve třech velikostech: Standard, Maxi (zejména pro dlouhé výrobky) nebo Mini (na dětské oblečení).

Prospekt [380,97 KB]

04

MC100

Žehlicí a sušicí parní manekýna pro oděvy s vestavěným ofukem. Pneumaticky ovládané a výškově nastavitelné rukávové tvarovky.  Je možné nastavit až 19 cyklů regulování páry a doby sušení.  ​​

Prospekt [386,13 KB]

05

NH-500MS

Průběžný fixační lis s plochou širokou 500 mm. Nastavitelná teplota v rozsahu 0-195°C a doba fixace. Podávací zařízení na vstupu lisu je nastavitelné podle tloušťky materiálu. Tlak na žehlený materiál lze regulovat.

Prospekt [370,21 KB]

06

Vapor Box

Žehlicí parní box s kalhotovým napínačem a figurínou pro svrchní oblečení, jako jsou bundy, kabáty a šaty (Vapor Box/V). Žehlení se provádí bez ztráty páry, je prováděno v uzavřeném prostoru boxu. Dodáváme ho i ve variantě s vyvíječem páry (Vapor Box/A). Díky velmi jednoduchému montážnímu systému může být kabina přestavěna buď na dva kalhotové napínače, nebo na dvě figuríny (Vapor Box A/2D, Vapor Box V/2D).

Prospekt [665,12 KB]